Warsztat nauczycielski poziomu Junior Intermediate

By przyglądać się praktyce oraz trenować i rozwijać nasze nauczycielskie kompetencje na poziomie Junior Intermediate, spotykamy się z dala od miasta i porządku codzienności, w ośrodku „Lawendowy Zdrój” na obrzeżach Buska Zdroju.

Warsztat rozpoczynamy tradycyjnie pierwszego dnia praktyką o godz. 17.00, a skończymy obiadem około 13.00 dnia ostatniego. Z powodu intensywności naszych działań, w planie dnia uwzględniamy trzy posiłki dziennie, przygotowywane dla nas z dużą dbałością i pieczołowitością. Będzie dużo uczenia, sporo praktyki i trochę teorii.

Ze względu na niewielką ilość sprzętu jogicznego na miejscu, prosimy Was o zabranie ze sobą maty, paska oraz w miarę możliwości czterech koców i jogicznego krzesła!

W ośrodku istnieje możliwość korzystania ze strefy Wellness: kompleksu trzech sauny (fińskiej, ziołowej, parowej) oraz fitosauny, jacuzzi, groty lodowej i groty solnej.

Zgłoszenia:
Przyjmujemy mailem na adres info@warsztatjogi.pl Potwierdzeniem zgłoszenia będzie wpłata zaliczki wysokości 200 zł na konto: Krakowski Warsztat Jogi 34 2490 0005 0000 4530 3267 2465 do końca kwietnia!!!

Cena:
Za całość cena wynosi 1080zł

Zapraszamy do wspólnej praktyki
Natasza Moszkowicz i Ewa Wardzała – nauczycielki stopnia Senior Intermediate I